-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
174.879
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VGB-57-D |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2020-06-18 |
| Datum deel 1a | 2020-06-18 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 8.2 |
| Verbruik stad | 8.3 |
| Verbruik snelweg | 7.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 84 kW / 114 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 1.273 kg |
| Gewicht | 2.227 kg |
| Wielbasis | 432 cm |
| Lengte | 697 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 215 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
516 2.2 BlueTEC 366
314
316 AUTOMAAT L2H2 LAADKLEP
314 2.2 CDI L2H2 EURO6 | Trekhaak | Imperiaal | Camera | CarPlay
313 2.2 CDI L2H2 AUT | XENON | IMPERIAAL | SORTIMO INRICHTING
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!