-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 90.970 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | V-45-NKX |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-12-12 |
| Datum deel 1a | 2023-12-12 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 960 kg |
| Gewicht | 1.942 kg |
| Wielbasis | 410 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.902 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 430 Nm |
| Model van | 2020-01-00 |
| Model tot | 2023-12-00 |
311 CDI 115pk E6 RWD Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 12-2020
514
516CDI Bakwagen Laadklep Automaat Airco Cruisecontrol
315 CDI Automaat Airco Bakwagen Verkoopwagen Foodtruck Meubelbak Koffer Camera MBUX Airco
315 CDI Automaat 150PK Bakwagen Airco Camera MBUX CarPlay Euro6 Meubelbak Koffer Verkoopwagen Pakketwagen Airco
516 CDI
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!