-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLB
- Mercedes-Benz GLB
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 38.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2020-11-25 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Beige |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.1 |
| Verbruik stad | 9.1 |
| Verbruik snelweg | 5.9 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 165 kW / 224 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Wielbasis | 283 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 162 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 236 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.9 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
200
180 AMG // Nightpakket // Sfeerverlichting // 19" AMG Velgen // Camera // Elek. Achterklep
180 AUT7 AMG Line NIGHT PAKKET PANORAMADAK DISTRONIC SFEER CARPLAY KEY-LESS GO TREKHAAK
200 AMG Line Night Edition
200 Business Solution AMG
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!