-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLB
- Mercedes-Benz GLB
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
101.410
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | L-121-KN |
| Datum eerste toelating | 2021-06-11 |
| Datum deel 1a | 2021-06-11 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Mountain gray - metallic finish (787U) (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Skai |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Verbruik stad | 7.4 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 830 kg |
| Gewicht | 1.450 kg |
| Wielbasis | 283 cm |
| Lengte | 465 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.280 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 162 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.9 seconden |
| Tankinhoud | 52 liter |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
200 Business Solution Luxury
180 AMG
200 Premium Plus Clima Camera PDC
200 Progressive | Automaat | Cruise control | Stoelverwarming | Navigatie | Camera | Panoramadak
180 AMG // Nightpakket // Sfeerverlichting // 19" AMG Velgen // Camera // Elek. Achterklep
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!