-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- eVito
- Mercedes-Benz eVito
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
22.457
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 122 – € 133 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | K-676-DX |
| Datum eerste toelating | 2021-01-06 |
| Datum deel 1a | 2021-01-06 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.045 kg |
| Gewicht | 2.455 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Lengte | 549 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Koppel | 366 Nm |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Actieradius | 351 km |
| Actieradius elektrisch | 351 km |
| Model van | 2020-08-00 |
| Model tot | 2024-06-00 |
Tourer PRO L2 35KWH 8 Persoons MARGE AUTO dubbele schuifdeuren
Tourer PRO L2 7-PERS. *MARGE* + 2 ELEKTR. SCHUIFDEUREN
Tourer PRO L2 90 kWh
Tourer PRO L2 90 kWh
Tourer PRO L3 350km 37.967,- ex.l.vloerrail+9-persoons snelladen el.deuren leer+vw
Tourer PRO L3 90 kWh 350km 9-persoons 37.967,ex. l-vloerrail el.schuifdeuren snelladen leer+vw
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!