-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- eVito
- Mercedes-Benz eVito
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 30.631 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 103 – € 113 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | P-570-BT |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2019-11-06 |
| Datum deel 1a | 2022-03-10 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.040 kg |
| Gewicht | 2.160 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
| Koppel | 295 Nm |
| Topsnelheid | 120 km/u |
| Actieradius | 148 km |
| Actieradius elektrisch | 148 km |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
Tourer PRO L2 35KWH 8 Persoons MARGE AUTO dubbele schuifdeuren
Tourer PRO L2 / actie radius 150 km
Tourer PRO L3 350km l.vloerrail+9-persoons snelladen el.deuren leer+vw 47.940,-incl
Tourer PRO L3 350km l.vloerrail+9-persoons 2-el.schuifdeuren snelladen leer+vw 47.940incl.
Tourer PRO L3 90 kWh 350km 9-persoons l-vloerrail el.schuifdeuren snelladen leer+vw 47.940,-incl.btw
Tourer 129 PRO L2 90 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!