-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- eVito
- Mercedes-Benz eVito
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
24.998
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 12 % |
| Wegenbelasting | € 115 – € 126 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | K-677-ZP |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-04-13 |
| Datum deel 1a | 2021-04-13 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.070 kg |
| Gewicht | 2.430 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 514 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Koppel | 366 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Actieradius | 359 km |
| Actieradius elektrisch | 359 km |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
Tourer PRO L2 35KWH 8 Persoons MARGE AUTO dubbele schuifdeuren
Tourer PRO L2 7-PERS. *MARGE* + 2 ELEKTR. SCHUIFDEUREN
Tourer PRO L3 350km l.vloerrail+9-persoons snelladen el.deuren leer+vw 47.940,-incl
Tourer PRO L3 90 kWh 350km 9-persoons l-vloerrail el.schuifdeuren snelladen leer+vw 47.940,-incl.btw
109 CDI Trend 5 persoons
108 CDI Ambiente
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!