- Home
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- eVito
- Mercedes-Benz eVito
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 78.216 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-07-06 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 115 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 983 kg |
| Gewicht | 2.217 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 505 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
Elektrisch Koelwagen 41kWh WLTP 150km Kerstner Airco Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Airco
111 L2 Airco Koelwagen Airco Carrier Euro 6
109CDI Koelwagen Euro 6!
314 CDI Koelwagen Automaat L3H2 Airco Cruise APK 08-2026 Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Airco Cruise control
314 2.2 CDI 314 2.2 CDI KOELWAGEN MEUBELBAK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!