-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 244.764 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-08-21 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 665 kg |
| Gewicht | 2.135 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Lengte | 535 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
111 L2 Airco Koelwagen Airco Carrier Euro 6
116 CDI Automaat L2H1 Kerstner 230v Stekker Airco Cruise Camera Euro6 L2 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
114 CDI XL Automaat Koelwagen
116 Koelwagen Kerstner 230v Stekker Airco Cruise Camera Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Airco Cruise control
116 CDI
L3 116 Koelwagen Automaat MBUX Camera Navi
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!