-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- eSprinter
- Mercedes-Benz eSprinter
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 133.187 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 12 % |
| Wegenbelasting | € 83 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VNL-05-F |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2021-12-21 |
| Datum deel 1a | 2021-12-21 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 830 kg |
| Gewicht | 2.670 kg |
| Wielbasis | 392 cm |
| Lengte | 593 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Hoogte | 291 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Koppel | 295 Nm |
| Topsnelheid | 100 km/u |
| Actieradius | 141 km |
| Actieradius elektrisch | 141 km |
| Model van | 2020-09-00 |
| Model tot | 2024-07-00 |
eSprinter L2H2 55 kWh Koelauto
111CDI Lang Koelauto | Koelwagen
111 L2 Airco Koelwagen Airco Carrier Euro 6
Elektrisch Kerstner Koelwagen 41kWh 150km WLTP L2H1 Airco L2 Long Airco
114 Kerstner Automaat Koelwagen Airco Crusie Camera Euro6 Koel Koeler Kühl Kühl Kühlkasten Kühlwagen Airco Cruise control
314 2.2 CDI 314 2.2 CDI KOELWAGEN MEUBELBAK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!