-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand | 187.087 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VN-727-G |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2015-03-12 |
| Datum deel 1a | 2015-03-12 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | grey |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Verbruik stad | 7.8 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 84 kW / 114 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 743 kg |
| Gewicht | 1.758 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 514 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.501 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 270 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 166 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 169 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.4 seconden |
| Tankinhoud | 57 liter |
| Model van | 2014-09-00 |
| Model tot | 2016-08-00 |
111 L2 Airco Koelwagen Airco Carrier Euro 6
114 Kerstner Automaat Koelwagen Airco Crusie Camera Euro6 Koel Koeler Kühl Kühl Kühlkasten Kühlwagen Airco Cruise control
114 CDI XL Automaat Koelwagen
116 Automaat L2H1 Kerstner 230v Stekker Airco Cruise Camera Euro6 L2 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
116 Automaat Kerstner Koelwagen L2H1 Airco Cruise Camera Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
114 CDI Automaat Koelwagen Dag en Nacht
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!