-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- EQS
- Mercedes-Benz EQS
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
47.867
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 12 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 115 – € 126 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-623-JP |
| Datum eerste toelating | 2021-11-01 |
| Datum deel 1a | 2021-11-01 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Donker grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 245 kW / 333 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Gewicht | 2.380 kg |
| Wielbasis | 321 cm |
| Lengte | 522 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 152 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.025 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Koppel | 565 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.2 seconden |
| Actieradius | 716 km |
| Actieradius elektrisch | 716 km |
| Model van | 2021-08-00 |
| Model tot | 2022-06-00 |
350 Business Line 90 kWh {SOH-100%} [3-Fase-11kW]
350 Business Plus Line 90 kWh
350 Business Line 90 kWh - NL- Auto!!
450+ AMG Line Premium 108 kWh |
580 4MATIC AMG Line 108 kWh
580 4MATIC AMG Line 108 kWh Hyper B&O Pano Navi Full Option!! NL BTW AUTO!!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!