-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- CLA
- Mercedes-Benz CLA
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 35.716 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 91-927 |
| Datum eerste toelating | 2022-07-01 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Imitation leather - Black / anthracite (101A) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 1.1 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Wielbasis | 273 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 24 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.9 seconden |
| Tankinhoud | 35 liter |
| Actieradius elektrisch | 71 km |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
Shooting Brake 180
Shooting Brake 180 Business Solution (STOELVERWARMING, CAMERA, NAVIGATIE, PARKEERSENSOREN, CRUISE)
Shooting Brake | AMG | Night pakket | Panodak | Camera | Stoelverw. |
Shooting Brake 200 d Business Solution
Shooting Brake 180 Premium Plus AMG
Shooting Brake 250e AMG Limited NIGHT PAKKET PANORAMADAK MEMORY BURMESTER SFEER DISTRONIC CARPLAY
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!