-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- CLA
- Mercedes-Benz CLA
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
118.963
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | RH-395-P |
| Datum eerste toelating | 2017-11-30 |
| Datum deel 1a | 2017-11-30 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Verbruik stad | 7.2 |
| Verbruik snelweg | 4.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.595 cc |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Gewicht | 1.360 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.955 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 130 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.8 seconden |
Shooting Brake 180
Shooting Brake | AMG | Night pakket | Panodak | Camera | Stoelverw. |
Shooting Brake 200 d Business Solution
Shooting Brake 250 e
Shooting Brake 180 Premium Plus AMG
Shooting Brake 250e AMG Limited NIGHT PAKKET PANORAMADAK MEMORY BURMESTER SFEER DISTRONIC CARPLAY
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!