-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- CLA
- Mercedes-Benz CLA
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
31.539
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | T-249-PK |
| Datum eerste toelating | 2023-08-11 |
| Datum deel 1a | 2023-08-11 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 6.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 645 kg |
| Gewicht | 1.380 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.025 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 141 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.4 seconden |
| Tankinhoud | 43 liter |
| Model van | 2022-01-00 |
| Model tot | 2023-06-00 |
Shooting Brake 220D 177 PK Aut. AMG
Shooting Brake 180
Shooting Brake 180 Business Solution (STOELVERWARMING, CAMERA, NAVIGATIE, PARKEERSENSOREN, CRUISE)
Shooting Brake | AMG | Night pakket | Panodak | Camera | Stoelverw. |
Shooting Brake 200 d Business Solution
Shooting Brake 250e AMG Pano
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!