-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- CLA
- Mercedes-Benz CLA
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
95.041
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | XX-535-H |
| Datum eerste toelating | 2019-03-29 |
| Datum deel 1a | 2019-03-29 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Verbruik stad | 7.7 |
| Verbruik snelweg | 5.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 90 kW / 123 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.595 cc |
| Wielbasis | 270 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 144 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.1 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2018-05-22 |
| Model tot | 2019-08-31 |
Shooting Brake 220D 177 PK Aut. AMG
Shooting Brake 180
Shooting Brake 180 Business Solution (STOELVERWARMING, CAMERA, NAVIGATIE, PARKEERSENSOREN, CRUISE)
Shooting Brake | AMG | Night pakket | Panodak | Camera | Stoelverw. |
Shooting Brake 200 d Business Solution
Shooting Brake 250e AMG Pano
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!