-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- CLA
- Mercedes-Benz CLA
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand |
15.000
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 90 – € 99 |
| Carrosserie | Limousine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JTV-48-F |
| Datum eerste toelating | 2026-02-02 |
| Datum deel 1a | 2026-02-02 |
| Kleur | MANUFAKTUR Patagoniërood (993U) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart / Antraciet |
| Bekleding interieur | Skai |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Vermogen | 200 kW / 272 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 455 kg |
| Gewicht | 1.955 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 4.723 cm |
| Breedte | 2.021 cm |
| Hoogte | 1.468 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.410 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Koppel | 335 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.7 seconden |
| Actieradius | 743 km |
| Actieradius elektrisch | 743 km |
| Model van | 2025-00-00 |
electric 200 Business Solution AMG 58 kWh
electric 200 Business Solution AMG 58 kWh
electric 200 Business Solution Luxury 58 kWh
200 Business Solution AMG
electric 200 Business Solution AMG 58 kWh
electric 200 Business Solution AMG 58 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!