-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- CLA
- Mercedes-Benz CLA
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 1 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | Limousine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | 16-6053 |
| Kleur | Helderblauw metaalkleur (809) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Lederlook ARTICO/MICROCUT microvezel zwart (651) |
| Bekleding interieur | Skai |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 549 kg |
| Gewicht | 1.586 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.135 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 115 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 232 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8 seconden |
| Tankinhoud | 43 liter |
| Model van | 2025-00-00 |
electric 200 Business Solution AMG 58 kWh
electric 200 Business Solution AMG 58 kWh
electric 200 Business Solution Luxury 58 kWh
electric 200 Business Solution AMG 58 kWh
electric 200 Business Solution AMG 58 kWh
electric 200 Business Solution AMG 58 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!