-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Citan
- Mercedes-Benz Citan
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 25.314 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-07-10 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.461 cc |
| Laadvermogen | 747 kg |
| Gewicht | 1.604 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.351 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
109 CDI BlueEFFICIENCY
108 CDI BlueEFFICIENCY / rijklaar € 7.950 ex btw / lease vanaf € 218
108CDI Euro 6!
109 CDI Extra Lang - AIRCO - Trekhaak - EURO 6 - drie zitplaatsen -schuifdeur - lichtmetalen velgen - schuifd
108 CDI
109 CDI BlueEFFICIENCY Prestige-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!