-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Citan
- Mercedes-Benz Citan
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 112.100 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 49 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-45-PKJ |
| Datum eerste toelating | 2022-08-08 |
| Datum deel 1a | 2022-08-08 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.461 cc |
| Laadvermogen | 438 kg |
| Gewicht | 1.583 kg |
| Wielbasis | 272 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.021 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.8 seconden |
108CDI Euro 6!
109 CDI Extra Lang - AIRCO - Trekhaak - EURO 6 - drie zitplaatsen -schuifdeur - lichtmetalen velgen - schuifd
108 CDI
109 CDI BlueEFFICIENCY Prestige-
108CDI Euro 6!
109 CDI BlueEFFICIENCY Ambition-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!