-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- C-Klasse
- Mercedes-Benz C-Klasse
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 91.359 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Datum eerste toelating | 2017-06-09 |
| Datum deel 1a | 2022-02-14 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Beige |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8 |
| Verbruik stad | 10.8 |
| Verbruik snelweg | 6.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 271 kW / 368 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.996 cc |
| Laadvermogen | 550 kg |
| Gewicht | 1.635 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 476 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Hoogte | 142 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.185 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 520 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 183 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.7 seconden |
| Tankinhoud | 66 liter |
| Model van | 2016-04-00 |
| Model tot | 2018-06-00 |
Coupé 250 Sport Prestige
Coupé C200 AMG Pano 360cam Burmester
Coupé 180 AMG Line Premium LED STOELVW PDC CAMERA CRUISE C '19
Coupé AMG Camera/19'LMV/Dodehoek/Stoelverw/LED
Coupé 300 Premium Plus Pack AMG | Burmester | 360 | Memory | ACC | Apple Carplay
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!