-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- C-Klasse
- Mercedes-Benz C-Klasse
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 72.763 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | G-446-LX |
| Datum eerste toelating | 2019-01-07 |
| Datum deel 1a | 2019-10-24 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 190 kW / 258 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Gewicht | 1.500 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 475 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.095 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 370 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 165 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6 seconden |
| Tankinhoud | 66 liter |
| Model van | 2018-05-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
Coupé 250 Sport Prestige
Coupé 220 d Edition 1
Coupé 300 Prestige Amg Pano
Coupé C200 AMG Pano 360cam Burmester
Coupé 180 AMG Line Premium LED STOELVW PDC CAMERA CRUISE C '19
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!