-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- A-Klasse
- Mercedes-Benz A-Klasse
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 44.861 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | L-749-NX |
| Datum eerste toelating | 2021-07-02 |
| Datum deel 1a | 2021-07-02 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.4 |
| Verbruik stad | 10.7 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 310 kW / 422 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 570 kg |
| Gewicht | 1.560 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.130 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 192 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.9 seconden |
180 AMG
180 Aut7 Solution AMG Carplay Navi/Cam Stoelverw. Business
180D AUT AMG-LINE
180 AMG Pano Memory Sfeerverl Carplay Led Stoelverw Business Solution
180 AMG Sportpakket, Camera, 2019
250 e
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!