| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 13 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-02-05 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Gewicht | |
| Wielbasis | 376 cm |
| Lengte | 595 cm |
| Breedte | 206 cm |
Elektrisch WLTP 256km Stad 52kWh L2H2 204pk ACC LED Camera Parkeersensoren L2 Airco
Elektrisch WLTP 256km Stad 52kWh L3H2 204pk ACC LED Camera Parkeersensoren L3 Airco
Elektrisch WLTP 256km Stad 52kWh L3H2 204pk ACC LED Camera Parkeersensoren L3 Airco
Elektrisch WLTP 256km Stad 52kWh L2H2 204pk ACC LED Camera Parkeersensoren L2 Airco
L3H3 72 kWh 204PK / NIEUW BPM VRIJ / 30 KM / Camera
Elektrisch 72kWh 288km WLTP Stad 204PK Snelladen L3H2 LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren Euro6 L3 Airco Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!