| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
10
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | V-92-LVF |
| Datum eerste toelating | 2025-06-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Laadvermogen | 1.065 kg |
|---|---|
| Gewicht | 2.435 kg |
| Wielbasis | 337 cm |
| Lengte | 555 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 254 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
COMING SOON! Elektrisch 280km WLTP 72kWh L3H2 204pk Airco Cruise LED Airco Camera Parkeersensoren v+a L3 Airco
Elektrisch 72kWh 280km WLTP LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren v+a Airco Cruise control
Coming Soon! Elektrisch 256km WLTP 52kWh L2H2 204PK ACC LED Airco Kamera Parkeersensoren L2 Airco Cruise control
Elektrisch WLTP 256km Stad 52kWh L3H2 204pk ACC LED Camera Parkeersensoren L3 Airco
L3H3 72 kWh 204PK / NIEUW BPM VRIJ / 30 KM / Camera
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!