| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 23.397 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 2023-02-10 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 180 kW / 245 pk |
|---|---|
| Gewicht | |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 570 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 425 kg |
MIFA 9 Premium 90 Kwh 595km WLTP VIP Elektr. Schuifdeur Schuifdak Stoelkoeling Airco
MIFA 9 Premium 90 Kwh 595km WLTP VIP Elektr. Schuifdeur Schuifdak Stoelkoeling Airco
Gearbox problem L3H2 Airco Cruise Camera Parkeersensoren 10-inch Display CarPlay Euro6 L3 Airco Cruise control
50 Kwh 327km WLTP Stad Chassis Cabine 100% Elektrisch Fahrgestell Airco Cruise Camera Cruise control
50 Kwh 327km WLTP Stad Chassis Cabine 100% Elektrisch Fahrgestell Airco Cruise Camera Cruise control
50 Kwh 327km WLTP Stad Chassis Cabine 100% Elektrisch Fahrgestell Airco Cruise Camera Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!