| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
125.168
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 56 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VFS-44-J |
| Datum eerste toelating | 2020-04-16 |
| Datum deel 1a | 2020-04-16 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.3 |
| Verbruik stad | 10.1 |
| Verbruik snelweg | 8.9 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.370 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 2.130 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 410 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 276 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2018-06-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
3.100 433cm Bakwagen Achterdeuren Zijdeur Airco Camera Euro6 Meubelbak Koffer Verkoopwagen Pakketwagen
35 2.0 180 PK AUT. L3H3 + 3000 KG TREKHAAK
2.0 TDI 140PK Bakwagen Laadklep Airco EURO 6 Crafter
2.0TDI 140PK L4H3 Maxi | Multimedia | Camera | Trekhaak 3000kg
35 2.0 L3H3 140 PK DSG Automaat
35 3.140 AUT. L4H3 ZILVERGRIJS + CAMERA
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!