| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 13 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Chassis cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Datum eerste toelating | 2024-10-02 |
| Datum deel 1a | 2024-10-02 |
| Kleur | Pale Copper Metallic (licht bruin metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik stad | 8.6 |
| Verbruik snelweg | 6.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.776 kg |
| Gewicht | 1.724 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 410 Nm |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2017-06-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
5.180 180pk Dubbellucht Bakwagen Laadklep Apple Carplay Camera Cruise control Koffer LBW
35 | 177Pk Aut. | 3.180 | L3 | Chassis-Cabine | Next Level Edition | Achteruitrijcamera | 17'' | Pale Copper Metallic
35 2.0 Lang 5.0T
E-TGE
3.140 140 pk 2.0 TDI DSG Aut. L3H3 EXPORT 270Gr.Deuren/ Gev.Stoel/ Navi/ Carplay/ Camera/ Cruise/ Trekhaak/ Airco
3.140
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!