| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 22.674 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | G-15-56 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H3 |
| Datum eerste toelating | 2023-11-23 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.272 kg |
| Gewicht | 2.228 kg |
| Wielbasis | 449 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 410 Nm |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2017-06-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
2.0 TDI 140PK Bakwagen Laadklep Airco EURO 6 Crafter
2.0TDI 140PK L4H3 Maxi | Multimedia | Camera | Trekhaak 3000kg
3.140 2.0 140pk L3H3 (L2H2) Airco/Navi/Camera 07-2022
35 2.0 L3H3 140 PK DSG Automaat
3.180 177PK L3H3 / Carplay / Camera / 3.500KG Trekhaak / Euro6
35 2.0 Extra Lang L4H2 Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!