| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 137.383 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-95-PFN |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-05-10 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik stad | 8.3 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 969 kg |
| Gewicht | 2.531 kg |
| Wielbasis | 449 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2017-06-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
3.100 433cm Bakwagen Achterdeuren Zijdeur Camera Euro6 Meubelbak Koffer Verkoopwagen Pakketwagen
3.100 Bakwagen Verkoopwagen Foodtruck Meubelbak Koffer Camera Scherm
3.100 Bakwagen Verkoopwagen Foodtruck Meubelbak Koffer Camera Display Euro6
3.100 433cm Bakwagen Achterdeuren Zijdeur Airco Camera Euro6 Meubelbak Koffer Verkoopwagen Pakketwagen
3.180
2.0 L4 177PK Automaat Bakwagen EURO 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!