| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 42.358 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 88 – € 99 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | MC-16-88 |
| Datum eerste toelating | 2021-08-11 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 1.2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Motorinhoud | 1.477 cc |
|---|---|
| Laadvermogen | 516 kg |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Gewicht | 1.714 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Lengte | 454 cm |
| Breedte | 214 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.230 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 265 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 125 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8 seconden |
| Tankinhoud | 42 liter |
| Model van | 2020-10-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1.5 261PK!
1.5 | BLACK EDITION | 360 CAMERA | PANO | GARATIE | NAVI | INRUIL MOGELIJK
1.5 MY23! 6.6kWh
1.5 261PK!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!