-
- Aanbod
- Land Rover
- Range Rover
- Land Rover Range Rover
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 227.416 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 70 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VJH-30-X |
| Datum eerste toelating | 2016-11-03 |
| Datum deel 1a | 2021-02-04 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 6.9 |
| Verbruik stad | 7.8 |
| Verbruik snelweg | 6.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 190 kW / 258 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.993 cc |
| Wielbasis | 292 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 182 gram per kilometer |
SPORT 3.0 SDV6 BLACK EDITION | GRIJSKENTEKEN | VOL OPTIES | EXCL. BTW
2.0Sd4 Automaat Grijs kenteken Euro 6!
2.0 TD4 180 PK Landmark Grijs Kenteken 2-Zits Navi
Landrover 3.0 D250 110 Grijs Kenteken 3-Zits Leder Zwart
5.0 P525 110 V8 URBAN | Commercial | Full Option | Milltek
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!