-
- Aanbod
- Land Rover
- Defender
- Land Rover Defender
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 68.589 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-57-LXR |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-08-23 |
| Datum deel 1a | 2025-08-01 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 12.8 |
| Verbruik stad | 17 |
| Verbruik snelweg | 10.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 386 kW / 525 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 5.000 cc |
| Laadvermogen | 704 kg |
| Gewicht | 2.511 kg |
| Wielbasis | 302 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.215 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 625 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 334 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.2 seconden |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2021-02-00 |
| Model tot | 2024-05-00 |
Landrover 3.0 D250 110 Grijs Kenteken 3-Zits Leder Zwart
SPORT 3.0 TDV6 GRIJS KENTEKEN M2017 PANO NAVI CAMERA LEDER
2.0Sd4 Automaat Grijs kenteken Euro 6!
2.0 TD4 180 PK Landmark Grijs Kenteken 2-Zits Navi
SPORT 3.0 SDV6 BLACK EDITION | GRIJSKENTEKEN | VOL OPTIES | EXCL. BTW
2.2 D SW 90 | 4 PERSOONS | AIRCO | MARGE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!