-
- Aanbod
- Land Rover
- Range Rover Sport
- Land Rover Range Rover Sport
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 167.208 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 165 – € 180 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-154-HR |
| Datum eerste toelating | 2018-10-01 |
| Datum deel 1a | 2020-12-22 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Bruin |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Motorinhoud | 1.999 cc |
|---|---|
| Laadvermogen | 761 kg |
| Gewicht | 2.439 kg |
| Wielbasis | 292 cm |
| Lengte | 497 cm |
| Breedte | 198 cm |
| Hoogte | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 640 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.7 seconden |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Actieradius | 51 km |
| Model van | 2018-01-00 |
| Model tot | 2018-08-00 |
3.0 SDV6 Hybrid Autobiography Dynamic AWD
4.4 SDV8 Autobiography
2.0 P400e Autobiography Dynamic
2.0 P400e HSE Dynamic
2.0 P400e HSE Dynamic ACC Stoelventilatie 22''
3.0 P400 MHEV HST
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!