-
- Aanbod
- Land Rover
- Range Rover Evoque
- Land Rover Range Rover Evoque
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 82.637 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 212 – € 222 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JGV-11-H |
| Datum eerste toelating | 2019-10-31 |
| Datum deel 1a | 2025-10-03 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.999 cc |
| Laadvermogen | 642 kg |
| Gewicht | 1.848 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.490 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 142 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.2 seconden |
2.2 eD4 2WD Prestige | MEMORY | LEDER | STOEL/STUURVERW. | PANO | MERIDIAN | CAMERA | NAVI | CRUISE |
2.0 TD4 HSE
2.0 TD4 HSE Dynamic
2.0 Si4 Autobiography
2.0 D180 AWD R-Dynamic Pano, Leder, Trekhaak, nette staat!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!