-
- Aanbod
- Land Rover
- Discovery
- Land Rover Discovery
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 173.227 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 147 – € 161 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | ZK-343-T |
| Datum eerste toelating | 2017-11-06 |
| Datum deel 1a | 2019-06-19 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 10.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 250 kW / 340 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.995 cc |
| Laadvermogen | 938 kg |
| Gewicht | 2.192 kg |
| Wielbasis | 292 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.130 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 450 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 254 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
2.0 Sd4 HSE Luxury
2.0 SD4 HSE *NIEUWE MOTOR* PANORAMA | LUCHTVERING
3.0 Td6 HSE Luxury 7p. | LEDER | PANO | MEMORY | TREKHAAK | STOEL/STUURVERW. | CAMERA | NAVI | CRUISE |
1.5 P300e 4X4 R-Dynamic S Black Edition
2.0 Td4 HSE Luxury
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!