-
- Aanbod
- Land Rover
- Defender
- Land Rover Defender
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 29.134 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 183 – € 200 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KFJ-28-P |
| Datum eerste toelating | 2023-11-14 |
| Datum deel 1a | 2026-04-02 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Leder |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 297 kW / 404 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Wielbasis | 302 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 59 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.6 seconden |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Actieradius elektrisch | 43 km |
| Model van | 2020-09-09 |
| Model tot | 2024-05-31 |
P400 110 HSE 6 CILINDER | PANO-DAK | LEDER | MERIDIAN | TREKHAAK | 360° CAMERA | NAVI | CRUISE |
P400 110 HSE 6 CILINDER | PANO-DAK | LEDER |
110 Hybrid X-Dynamic SE 404PK / 2022
110 2.0 P300e 110 X-Dynamic HSE URBAN|HUD
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!