-
- Aanbod
- Land Rover
- Defender
- Land Rover Defender
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand |
8.661
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 183 – € 200 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JSZ-75-S |
| Datum eerste toelating | 2026-01-07 |
| Datum deel 1a | 2026-01-07 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2.8 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 297 kW / 404 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 707 kg |
| Gewicht | 2.593 kg |
| Wielbasis | 302 cm |
| Lengte | 502 cm |
| Breedte | 201 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.6 seconden |
| Actieradius elektrisch | 43 km |
P400 110 HSE 6 CILINDER | PANO-DAK | LEDER | MERIDIAN | TREKHAAK | 360° CAMERA | NAVI | CRUISE |
P400 110 HSE 6 CILINDER | PANO-DAK | LEDER |
110 Hybrid X-Dynamic SE 404PK / 2022
110 2.0 P400e 110X SE | Meridian | Luchtvering |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!