-
- Aanbod
- Kia
- Ceed Sportswagon
- Kia Ceed Sportswagon
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 53.625 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KDG-05-Z |
| Datum eerste toelating | 2023-06-14 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.580 cc |
| Laadvermogen | 522 kg |
| Gewicht | 1.508 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.030 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.8 seconden |
SW 1.0 T-GDi 120pk DynamicLine -NAVI-ECC-DAB-CAM-
SW 1.0 T-GDi 100 pk Active
1.0T-GDi MHEV DynamicPlusLine|120PK|AUTOMAAT|ACC|LEDER|CARPLAY|CAMERA|CLIMA,CRUISE|STOEL+STUURVERW|ORG NL|NAP
1.0 T-GDi DynamicLine|APPLE CARPLAY, ANDROID AUTO|STOEL-,STUURVERW|CAMERA|CRUISE,CLIMATE|1E EIG.|INCL.BTW|
1.4 T-GDi DynamicLine | Automaat | Adaptive cruise control | Camera | Carplay | Stoel & Stuur verwarming
1.0 T-GDi DynamicPlusLine | Adaptive cruise | Stoel & stuurverwarming | Camera | CarPlay | BTW
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!