-
- Aanbod
- Kia
- Ceed Sportswagon
- Kia Ceed Sportswagon
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 30.841 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2024-01-31 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 998 cc |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Gewicht | 1.235 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 510 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.010 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Topsnelheid | 178 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.3 seconden |
SW 1.0 T-GDi 120pk DynamicLine -NAVI-ECC-DAB-CAM-
SW 1.0 T-GDi 100 pk Active
1.0T-GDi MHEV DynamicPlusLine|120PK|AUTOMAAT|ACC|LEDER|CARPLAY|CAMERA|CLIMA,CRUISE|STOEL+STUURVERW|ORG NL|NAP
1.0 T-GDi DynamicLine|APPLE CARPLAY, ANDROID AUTO|STOEL-,STUURVERW|CAMERA|CRUISE,CLIMATE|1E EIG.|INCL.BTW|
1.4 T-GDi DynamicLine | Automaat | Adaptive cruise control | Camera | Carplay | Stoel & Stuur verwarming
1.6 GDI PHEV DynamicLine | Automaat | Adaptive cruise | Stoelverwarming | CarPlay | Camera
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!