| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 17.312 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 20 – € 22 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | WD-97 |
| Datum eerste toelating | 2023-10-16 |
| Kleur | MET GREY EVOLUZIONE (XNB |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | VR519/A) (PNB/QNBS) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 256 cm |
| Lengte | 408 cm |
| Breedte | 177 cm |
| Hoogte | 152 cm |
| Koppel | 260 Nm |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9 seconden |
1.2 Altitude
Longitude 54 kWh
1.2 Altitude Adaptive Cruise Climate Parkeersensor DAB radio Carplay Navigatie
100pk Altitude (Camera - Keyless Entry - Adaptieve Cruise Controle - Elektrische Klep - JBL - LED - 17"incl 4S - Automatische Airco - Navigatie)
100pk Altitude (Elektrische Klep - JBL - Keyless Entry - Adaptieve Cruise Controle - LED - 17"incl 4S - Automatische Airco - Navigatie - Apple Carplay)
1.2 e-Hybrid Summit (JBL - Keyless Entry - Elektrische Klep - Adaptieve Cruise Controle - Camera - Automatische Airco - Parkeersensoren V+A - LED)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!