| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 26.614 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JZS-68-V |
| Datum eerste toelating | 2025-03-25 |
| Datum deel 1a | 2025-03-25 |
| Kleur | Geel metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Motorinhoud | 1.199 cc |
|---|---|
| Laadvermogen | 527 kg |
| Gewicht | 1.255 kg |
| Wielbasis | 256 cm |
| Lengte | 408 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 153 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.782 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 205 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 112 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.4 seconden |
| Tankinhoud | 44 liter |
| Model van | 2024-01-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
1.2 Altitude
Longitude 54 kWh
1.2 Altitude Adaptive Cruise Climate Parkeersensor DAB radio Carplay Navigatie
100pk Altitude (Camera - Keyless Entry - Adaptieve Cruise Controle - Elektrische Klep - JBL - LED - 17"incl 4S - Automatische Airco - Navigatie)
100pk Altitude (Elektrische Klep - JBL - Keyless Entry - Adaptieve Cruise Controle - LED - 17"incl 4S - Automatische Airco - Navigatie - Apple Carplay)
54kWh 1st Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!