| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 26.025 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 89 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 2024-04-04 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 154 kW / 210 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 3.800 kg |
| Gewicht | 3.400 kg |
| Wielbasis | 475 cm |
| Lengte | 815 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 7.200 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35S17
70C18
35S14 140PK Hi-Matic Bakwagen + Laadklep 20m³
35C18 3.0D Bakwagen LBW Laadklep Euro 6 GVW 3500KG
35S14 136pk HiMatic Automaat Bakwagen met laadklep en zijdeur H235cm 03-2022
35S16
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!