| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 144.432 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 26-05-2024 |
| APK bij aflevering | ja |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 83 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-10-PHX |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-05-26 |
| Datum deel 1a | 2026-04-10 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Laadvermogen | 802 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 2.698 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 330 gram per kilometer |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2026 |
| Model tot | 2026 |
35S17
70C18
35C18 3.0D Bakwagen LBW Laadklep Euro 6 GVW 3500KG
35S14 136pk HiMatic Automaat Bakwagen met laadklep en zijdeur H235cm 03-2022
35S16
35S14 Hi-Matic Automaat Bakwagen+Laadklep
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!