| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 255 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2022-06-01 |
| Datum deel 1a | 2022-08-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 450 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 3.050 kg |
| Wielbasis | 435 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 430 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 100 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2022 |
| Model tot | 2022 |
35S16 2.3
35S11D
35C14 D'Hollandia Laadklep Dubbellucht 140PK Bakwagen Airco Cruise Euro6 Meubelbak Koffer Airco Cruise control
35S16 | L4H2 | 157 PK | 3-Zits | Airco | Parkeersensoren
35C21
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!