| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 15.892 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-05-NNZ |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H3 |
| Datum eerste toelating | 2024-09-02 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Wielbasis | 410 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 430 Nm |
| Model van | 2020-01-00 |
| Model tot | 2023-12-00 |
35S13V 2.3 352 H3 L2 Koelwagen,
35S14
35S14 L2H2 Koelwagen Euro6 Airco | Camera | Cruisecontrol
35C16 2.2 KOELWAGEN VRIESWAGEN DAG NACHTKOELING
35S14 140 pk Aut. Koel-vries Bakwagen Automaat
50C18 Koel Bakwagen Automaat Zanotti 350 (wordt verwact)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!