| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 154.478 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 3 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 |
| Datum eerste toelating | 2021-11-18 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 1.012 kg |
| Gewicht | 2.488 kg |
| Wielbasis | 410 cm |
| Lengte | 670 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 313 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 430 Nm |
| Model van | 2020-01-00 |
| Model tot | 2023-12-00 |
35S17
70C18
35S14 140PK Hi-Matic Bakwagen + Laadklep 20m³
35C18 3.0D Bakwagen LBW Laadklep Euro 6 GVW 3500KG
35S14 136pk HiMatic Automaat Bakwagen met laadklep en zijdeur H235cm 03-2022
35S16
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!