| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 143.580 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| APK geldig tot | 30-01-2027 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-79-NVT |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2022-06-24 |
| Datum deel 1a | 2022-06-24 |
| Kleur | Zwart |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Wielbasis | 352 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 430 Nm |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2020-01 |
| Model tot | 2023-12 |
35S12V 2.3 352 H2
35S14V 2.3 L2H2 MET 3500 KG Trekvermogen
35S14
35S14 Automaat L3H2 LED Navi Airco Cruise Camera Imperiaal 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco Cruise control
35S18 3.0 Automaat |L2H2 | 3500kg trekgewicht |Luchtgeveerd
35S18 3.0 L2H2 Automaat | 3500kg trekgewicht | 42000km
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!