| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 248.207 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VPZ-25-J |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2017-12-04 |
| Datum deel 1a | 2022-05-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Verbruik stad | 8.1 |
| Verbruik snelweg | 7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.287 cc |
| Laadvermogen | 1.268 kg |
| Gewicht | 2.232 kg |
| Wielbasis | 352 cm |
| Breedte | 201 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 196 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 100 liter |
| Model van | 2014-00-00 |
| Model tot | 2019-00-00 |
35S14V 2.3 L2H2 MET 3500 KG Trekvermogen
35S16 Automaat L3H2 160PK 3,5t Trekgewicht Airco Camera Parkeersensoren Euro6 L3 Airco
35S14
35S14 Automaat L3H2 LED Navi Airco Cruise Camera Imperiaal 3,5t Trekgewicht Euro6 L3 Airco Cruise control
35S18 3.0 Automaat |L2H2 | 3500kg trekgewicht |Luchtgeveerd
35S18 3.0 L2H2 Automaat | 3500kg trekgewicht | 42000km
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!