| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 62.431 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-94-NTB |
| Datum eerste toelating | 2022-06-23 |
| Datum deel 1a | 2026-04-03 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Van White IC194 |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 118 kW / 160 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 1.071 kg |
| Gewicht | 2.429 kg |
| Wielbasis | 375 cm |
| Lengte | 670 cm |
| Breedte | 214 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 380 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
35C13 2.3 345 / JPM kipper met kist / dubbellucht / vaste prijs rijklaar € 17.950 ex btw
35C14D euro 6 / DC 6 persoons / JPM kipper / vaste prijs rijklaar € 21.950 ex btw
35S14V 330 Koelwagen Airco Cruise
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!